Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz snowdog #2498 üzenetére

    Az a baj, hogy még mindig nincs meg a PNA a készlethiány és a hibás termékek miatt.
    DE! Warez =/= illegális, azaz Magyarországon a letöltés legális, jó pár éve kimondták ezt, úgyhogy ne keverjük megint csak össze a dolgokat ... Az, az illegális, ha te feltöltesz, megosztasz valamit. Mint mezei user, ilyet gondolom nem sokan tesznek.

    És még mindig nem tudom pontosan hogy lehet WayteQ-en elindítani az áhított programot pontosan, de ha jól értelmeztem google-zesekből, akkor a sys.txt-ben kell valamit turkálni. Ami alapvetően egy 0 bájtos dolog, azaz tök üres, így nem is módosítasz semmit, hisz azt törölheted is akár, innentől kezdve a programot magát nem módosítod, hanem hozzáraksz pár fájlt (egyet). Tudom ez csupán szavakon való lovaglás, de úgy alapvetően az egész törvény dolog az, és az ügyvédek is ilyen kiskapukat keresnek folyton...

    Ezért nem értem, hogy miért üldözik tűzzel vassal mindenhol ahol PNA és a IGOról van szó. Az meg megint csak nem warez, ha megveszed, és oda rakod hozzá a +1 fájlt, és azt meg nem nevezném HACKnek, ha egy NEM védett fájlt módosítasz ...

    Én pedig még mindig várom, hogy most akkor a tesztek alapján ROM hiba, vagy Hardver hiba lesz? O.o

Új hozzászólás Aktív témák