Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz #79335424 #13392 üzenetére

    hűű köszi..igyekszem feldolgozni...nem nagyon vagyok otthon ebben a telefonbizergélés témában, meg igazából a wp rendszere se nagyon támogatja a belenyúlkálást..arra meg sajnos alig van alkalmazás, csak a mobilvoip meg pár sip-es mint a linphone, jelenleg azzal próbálom ki a reengert, de elég változó a tapasztalat..van amikor tök jó a hang mind a két oldalon, máskor meg nem annyira. Amúgy inkább a másik oldalon szoktak panaszkodni szakadásra, visszhangra, én max halkan hallom a másik felet.
    Még gondolkodtam a nymgo-n meg a voipyo-n, ott is csak kipróbálás szintjén. Jelenleg számlás20 csomagom van a telenornál, bírátnőm 10ftért, mindenki mást 20ftért hívok, de így is újabban 6-7-8e ftos számlákat gyártok, ami nem okés. Telenor klikkel próbálkozok, eddig két hét ment le a három hónap próbából, és alig 50megát használtam el, annak is a nagy részét voipra.
    Telefon cserén is gondolkodom, vagy egy dual moto g első generációs, vagy egy moto g 4g, esetleg az új Samsung Ace 4 Lte Style vagy mi a neve..Illetve, ha kapható lesz itthon is gsm boltból, akkor a lumia 638, amiben 4G és dual is van, plusz 1 giga RAM ami wp-nek elég jó...

    A Reenger változó minőségéről van tapasztalat? Telefon függő? Mert nálam azért alapból 512 ram van, és néha azért újabban beröccen, ha elindítom a linphone-t...

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák