Új hozzászólás Aktív témák

  • sziszi-fuszi

    senior tag

    válasz anglergab #92335 üzenetére

    Ha megnézed a Vodafone TV ÁSZF-jét, akkor rájössz, hogy külön szolgáltatás, beleértve a + HD adókat is.
    Az, hogy nem tudták megoldani a területi elkülönítést IP alapon egy dolog.

    Az efik szerencséje pedig az, hogy ezen a módon hozzáférhetnek + HD csatornákhoz.

    De! És nagyon DE, senki nem mondta, ígérte, írta le szerződésben nekik, hogy továbbra is ezt kapják.

    Ez pont ugyanolyan, mint az, hogy hónapokig kódolatlan volt a Prémium előfizetés. Én fizettem továbbra is a prémiumot, nem kaptam vissza semmit, míg azok akik nem erre fizettek elő kapták ingyen. Lehetne hőbörögni, de minek. Megtehetik. Én nem kapok kevesebben mint amit szerződésben vállaltak.

    Nem ismeri egyikünk sem a műszaki hátteret, még nagy vonalakban sem. Az biztos, hogy EX UPC területen (azaz a vodkafon saját területén nem köt Vodafone TV-re szerződést.

    Az meg jogukban áll, hogy olyan eszközt adjanak, amivel biztosítani tudják a szolgáltatást. A "jobb a minőség OTT-n" számomra nagyon szubjektívnek tűnik. Nem hinném, hogy bárki objektív mérésekkel alá tudná ezt támasztani. Más a tévék beállítása is - a legtöbb esetben - DVB-C és HDMI esetén. Ettől más az "érzet is". Ezzel persze nem állítom azt, hogy nem lehet ténylegesen jobb.

    Mi alá kell írás?

Új hozzászólás Aktív témák