Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz szabi__memo #43762 üzenetére

    Teljesen egyértelmű. Az, hogy mekkora mintán végzik, természetesen számít. Szerinted mennyi esélye van, hogy Dél-Afrikában magasabb arányban tesztelték az aktuális eseteket, mint az EU/USA területén? Komolyan nem értelek. Szerinted ha lenne új varianás itt is nagy mértékben, meg Dél-Afrikában is, melyik kontinens szakértői találták volna meg hamarabb?

    #43761: Értem én ezeket az aggodalmakat, meg meg is értem őket, de elhamarkodottnak látom. Pár héten belül ezek jelentős része tisztább lesz. Egy része sajnos még akkor sem. Gyerekek oltási lehetősége sajnos tényleg még odébb van, biztosan megnyugtatóbb lenne, ha már most lehetne őket oltani legalább jelenlegi cumókkal, aláírom. Az sem biztos egyébként, hogy ha gyorsabban fertőz, akkor súlyosabb megbetegedést okoz, illetve nagyobb kópiaszámot. Elképzelhető gyorsabb fertőzés úgy is, hogyha hatékonyabban kötődik, de gyengébben szaporodik. Nem azt mondom, hogy ez valószínű, de egy eshetőség. Másrészt pedig eddig igazából csak Dél-Afrikából van szórványos adat és azért volt már onnan származó variáns, ami valamiért nem sok egyéb helyen tudott megmaradni.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák