Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz SindaNarmo #3 üzenetére

    Mondjuk a Blizzardnak már teljesen mindegy, hogy ki a tulajdonosa. Az a "régi" Blizzard, aki még elhozta a Diablo 1-2 -t pl. vagy a Warcraft stratégiai játékokat már a kanyarban sincsen. Ez az "új" Blizzard a 100%-os megtestesítője az összes gonoszságnak ami csak létezhet a játékiparban.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz SindaNarmo #5 üzenetére

    Always online: na ettől már eleve hányok. Miért meg minek? Senki nem kérte, hogy a D3/D4 ilyen mmo szerű fos legyen. Ha nincs net/lehalnak a szerverek esélyed sincs játszani és lehet, hogy pont akkor lenne 1-2 órád amikor épp lehalt a net, stb.

    Mikrotranzakció hegyek, ahol már rég nem az a cél, hogy te mint játékos jól érezd magad, hanem az, hogy minél több pénzt húzzanak le rólad.OK, nem kötelező használni a shopot de úgy vannak megalkotva ezek a játékok, hogy előbb vagy utóbb ott kötsz ki. Persze ha van rá büntetlenül elkölthető pénz virtuális lángoló páncélra (most csak mondtam valamit), ami az alapjátékban nincs benne, akkor vegye akinek van erre ingere. De ha már eleve kifizettem nem kevés pénzt a játékért (mondjuk 70 dollár/euró) akkor miért nem kapok meg mindent vele?

    Te csak egy adat vagy nekik. Már rég profi pszichológus csapat dolgozik a háttérben, ahol grammra kimérik azt, hogy miként tudnak minél jobban megfejni.

    Lehet mondani, hogy "követik a trendeket" de a trendek eleve rosszak szvsz. Én csak egy offline játszható single player élményt akarok, de még véletlenül sem azt kapom. Persze lehet solo -zni de így akkor sem ugyanaz. Ezért kell megbecsülni az olyan fejlesztőket, akik nem álltak be ebbe a "TREND" -be mint pl. a Larian vagy CDPR. Lehet ezt másképp is, amit a Blizzad művel az hányadék.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák