Új hozzászólás Aktív témák

  • zelikocc

    senior tag

    válasz doc #1564 üzenetére

    Logikusan gondold végig, mert nem nagyon érted: ha a sweet-nél lenne a hiba, akkor mindenkinél ugyanazt csinálná. De nem mindenkinél csinálja, sőt, elenyésző.
    Innentől kezdve a sweet felőli hibát ki lehet zárni, hiszen ha ott lenne a hiba, akkor pl. én is tapasztalnám.

    Egyébként azt még nem írtad le (vagy elsiklottam felette) hogy hogyan kapcsolódik az Apple TV-d a routeredhez? Kábelen, vagy WiFi-n?
    Ha WiFi, akkor próbáld ki kábellel, nem szerencsés a WiFi az ilyenekre amúgy sem...
    Ha kábellel, akkor pedig tesztként próbálj ki egy másik kábelt, mert akár kábel hiba is lehet.
    De lehet még ötletelgetni, mert sokminden lehet.
    Most mértem egy speedtestet Apple TV-n (1. generációs 4K) és 926/918 és 1ms ping Telekom szerverre mérve. Lehet, hogy ezért nincs gondom? Mégegyszer mondom, nem tudom nálad milyen körülmények vannak, de ott kellene keresni a hibát. Nem az "ön készülékében" hanem gyakorlatilag valahol a bejövő optikai kábel után bárhol.

    Ha NAT-olt IP-t kapsz, akkor szolgáltatót felhív és ki kell kapcsoltatni a NAT-ot. Stb stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák