Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz dethroner #75664 üzenetére

    amit én leírtam, azok a jogszabályok és szerződési feltételek szerinti felállás, így mást nem, hogy megérteni nem tudok - nem is lenne mit, ha nem nem szabályos -, hanem elfogadni sem.
    inkább vagyok a trükközős webshop, üzlet...stb. ellen, akik kihasználják a kiskapukat, behozzák külföldről a terméket - néha kérdéses úton/módon -, ráadásul sokszor elfelejtik mondani a vásárlóiknak, hogy ugyan olcsóbban adják a terméket a jellemzőnél, de annak oka van, arra bizony itt nem feltétlenül lesz addicionális jótállás, prémium támogatás...stb.
    a Michelin gumis példát adott esetben nem veszem figyelembe, mert nem ide tartozik, bármilyen verzióban lehetne még számtalan jobb és rosszabb példákat írni, attól még nem változik a helyzet.
    más országokban is így működik, amire az ottani képviselet/viszonteladó ad a jogi szabályozásban előírt felett (korlátozott) jótállást, azt csak ott lehet érvényesíteni, vagy ahhoz másik országban megfelelő módon honosítani - akár külön díjtétel ellenében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák