Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz BBéci #48682 üzenetére

    Ez már egy hasznos infó lehet számomra. F szériából 46"-ban csak a 6400 jöhet szóba, az fér bele keretbe. Aqua-ban 220k 2 év garral. Ha jól olvastam ez már dual core, de Micro Dimming nincsen benne. E és F között kép összehasonlítást még nem láttam, bár F-nek MM-ban tetszett a képe. (igaz, be kell valljam nekem az LG LA640 képe is tetszett, de nem rakattam egymás mellé a két márkát).
    ES-ből 6560 ami szóba jöhet, 6800 már drága a pénztárcámnak. Előbbi 230k-ért van Electroparknál.

    Ezt a két készüléket lenne jó egymás mellé rakni.

    Létezik amúgy ezekben a készülékekben valami digitális adás feljavítás? Többségében kábeltévé jönne rajtuk, meg olykor filmek, akár HD minőségben. 3D nem érdekel, smart viszont netelésre meg youtube-ra igen. Kicsit tartok tőle, hogy 2,5 méterről nézve a kábeltv adás elég rossz minőségű/nézhetetlen lesz 46"-on. Bár lehet 40 vagy 42"-on is az lenne.

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák