Új hozzászólás Aktív témák

  • joeetm

    tag

    válasz Rony949 #34454 üzenetére

    Nagyjából 5 napja gyűröm, bár ebben benne van, hogy először rá kellett érezni hogyan is megy, hogy érdemes játszani, és meg kellett találni a nekem leginkább megfelelő kezdőpakkot. Még csak a szeméttelepig jutottam, ott is csak a hangárig, de miután ráéreztem nem találtam nagyon negatívumot benne, nagyjából ~8 crash jutott ~24 óra játékidőre.
    Ami nekem mindenképp pozitívum:
    -Nehéz, ami nem abban nyilvánul meg hogy árkon-bokron-falon át meglát az AI csillió méterről, és leshetsz hogy most épp miért haltál meg, hanem szerintem határozottan jó a balance.
    -Rendesek a fényviszonyok éjszaka (dx9-ben játszok, ha jól emlékszem a második fajta), szóval nem az van mint jópár modban, hogy este éjjellátó nélkül kb esélyed nincs
    -A látványt egy pár óráig szokni kell, elsőre eléggé Fallout 3 színvilágú, de ha hozzászoksz határozottan jól néz ki
    -Megfelelő helyre kell pakolni a saját stash-t, mert ha otthagyod az út szélén, előbb-utóbb azt látod hogy valami random stalker írkálja ki eladásra a tartalmát
    -Craft rendszer, kellően összetett, még pont nem sok benne a sallang
    -Az AI használ közelharci fegyvereket, simán előfordul hogy amíg lőszert válogatsz, mögéd lopózik, és hátulról lecsap baltával

    _Az a hülye aki nem normális_

Új hozzászólás Aktív témák