Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristofff31

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Tipo és Blade III között vacilálok, és a napokban le szeretném bonyolítani a vásárlást ( láttam már, hogy volt róla szó itt a topicban).....Sony meggyőzőbbnek tűnik mivel Sony, ZTE-től nem tudom mit várjak/várhatok (minőség, tartósság szempontjából). Blade III a nagyobb kijelzővel, jobb (?) procijával, autofocuszával tűnik jobbnak a Tipotól, viszont üzemidővel mi a helyzet? Én csak akkor kapcsolom be a wifit vagy adatforgalmat, ha használom....és amúgy is 2g-n használom a telefonjaimat szinte mindig....Ami meg a játékokat illeti, kicsit elkeserített az amit a tesztben olvastam.....létezik, hogy pl. a PES 2012 nem fut lagmentesen a Blade III-on? PL a FIfia 12, Gangstar Rio és ilyesmi szerintetek megy - kérdem egyaránt a Tipoval és Blade-del egyetemben?!

    Szóval a játék érdekelne, meg az, hogy tipoval vajon lehet - e könyvből úgy kifényképezni oldalt hogy az
    olvasható legyen (mivel nincs autofocus így valamilyen kameraprgival, ami kiélesíti a képet - CameraPro, vagy bárhogy)?

    Van - e alphanumerikus billentyűzet szövegbevitelhez?

    Kijelzővédelem terén, hogy állnak a telefonok? (tipon mintha lenne valami scratch resistant glass vagy mi) Blade III-on van valami efféle? Vagy marad a védőfóliázás?!

    Az utolsó kérésem pedig az lenne, hogy mondjátok el (ha szabad ilyet kérnem), hogy miért vegyem meg a Blade III-at (mint már említettem a Tipo áll közelebb hozzám jelenleg)!

    Előre is köszönöm segítségeteket....sokat jelentenének a válaszaitok és elnézést a sok kérdésért!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák