Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz Joci10 #8 üzenetére

    "Kíváncsi vagyok, lesznek-e fejek hullása."

    Lesz. Majd kirúgják azt az elsőéves műszaki informatikus hallgatót, aki ezt az egész etikettet egyedül írta meg a nulláról, részmunkaidős diák munkában másfél hét alatt :U.

    #11: "Szerintem ők is kiadták egy magánvállalkozásnak, hogy oldja meg. Ők megnézték, átadták a BKK-nak és kész. Pénzek jöttek-mentek, sokan jól jártak, most meg jó szokás szerint a felhasználók szívnak :S"

    Valószínűleg kellő pontossággal írtad le a valós problémát :U.

    #13: Persze hogy lehet. Messze még a jövő hét :DDD ;].

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • tuki2200

    senior tag

    válasz Joci10 #8 üzenetére

    Magyarorszagon? Barkit felelosseg terheljen?
    A bkk vezer facebookjarol:

    "Tisztelt Dabóczi Úr!
    Az elmúlt napokban ön bebizonyította, hogy szakmailag és emberileg is alkalmatlan a feladatára. (Ezzel sajnos koránt sincs egyedül kicsiny országunkban.) Ha van önben minimális tisztesség akkor ajánlja fel a lemondását. Ebben a helyzetben ez a minimum.

    Kedves Török Imre!
    Tiszteletben tartom a véleményét, de kérem, hogy fogadja el, hogy ebben a kérdésben a saját lelkiismeretem, feleségem tanácsa fontosabb iránytű számomra, mint az Ön - ismeretlenül tett - megnyilatkozása.
    Tisztelettel,
    Dabóczi Kálmán"

    "Péter Tóth az alkalmasság kérdésében ízléstelen volna bármilyen vitát kezdenem. Az viszont tény, hogy a közgyűlés az észak-korai választások eredményével vetekedő arányban döntött a vezérigazgatóváltás mellett és én ezzel a megelőlegezett bizalommal igyekszem jól gazdálkodni, időnként hibázást is felvállalva és tanulva belőle."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák