Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Phvhun #47 üzenetére

    "viszont azzal nem értek egyet hogy ősi igényeket kielégítve kell élje az ember az életét"

    láthatóan megpróbálták már többen többféle módon a jelzett problémát kezelni, egyesek akár kriminalizálni is ilyen vagy olyan formában, jól ismert hogy mi lett a vége sok esetben... a testi vágyakat bűnnek titulálni viszont olyan problémás mintha a bélgázok ürítését kritizálnánk. persze a buszon vagy a liftben ha lehet az ember visszafogja magát, de.... :DDD

    "mert az agresszió is oda tartozik, mégsem ütlegeljük egymást bunkósbottal minden apróság miatt már."

    japp amióta feltalálták a lőport és az uránt és a világgazdaságot, azóta sokkal kifinomultabb eszközeink vannak. nap mint nap. valahol a világban folyamatosan megy. lehet azt mondani hogy az agresszió nem szabadna a kultúránkba tartozzon, mégis szerves része valamilyen formában. nincs szarkasztalaszti (goto southpark), nem az a lényege egyiknek se hogy ki tud jobban szeretni, szebben nézni vagy puhábban ölelni. az f1-től az amerikai focin át a sakkig csak arról szól hogy legyőzd a másikat, nagyobb legyél, gyorsabb, jobb. ha nem is művelik nézik. miért? mégis miért hívják ezt szórakoztatásnak? naugye.

    "Ez így van, csak van akinek nincs önkontrollja és elkezd eszkalálódni a szituáció: soft-al kezdi, unja, jön a hard, aztán meg ki tudja mi. Igényes meg tudom hogy van, mert énis azt preferáltam."

    ahh istenem... most komolyan? akkor ne hallgasson senki guns and roses-t, mert az a belépő a sötét oldalra, előbb csak a laza dallamos, lírikus rock, aztán jön a rage against the machine, azt követi esetleg egy godsmack, majd amikor a system of a down se elég jön valami sátánimádó kutyaszeletelő bárdforgató sikítvahörgős vérpermetnek álcázott sugárbanhányós bálvány. mondjuk tiesto vagy hasonló. ;]

    ne vicceljünk már kérlek... bár tényleg most hogy mondod van ismerősöm aki softtal kezdte és mostanra visszafele nézi a 2g1c-ot és még akkor is problémákkal küzd... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • edward2

    addikt

    válasz Phvhun #47 üzenetére

    Igen, de a te kommentjeidből is az jön le, hogy totálisan nem szabad ezt nézni miközben a teljes tiltás ugyanúgy nem jó.

    Olyan ez mint az antialkeszok akik szerint egyáltalán nem szabad inni. Nem ez a megoldás.

Új hozzászólás Aktív témák