Új hozzászólás Aktív témák

  • Chamea2

    tag

    válasz Spancho #6 üzenetére

    Viszont cserébe sokkal nagyobb biztonságot és jogi szakértői segítséget kapnak a felhasználók és ott tényleg 100%-os az elkapott csalók aránya! Fizettem én is, de cserébe normális szolgáltatást kaptam: nem voltak teleszemetelve a hirdetéseim alatti hozzászólás felületek, link és megbízhatatlan vásárló/eladó viszonylag nagyon hamar tiltásra került, korlátlan termék feltölthetőség növelte a szolgáltatás minőségét és az eladók bankszámla illetve a vásárlók telefonszám alapján történő ellenőrzése növelte az adás-vétel biztonságát és csökkentette a körülményességet, ami azért a vásárlási meg eladási időben szintén sokat jelentett. Ott csak felhívtam a telefonszámot és kész. Ugyanezt kellene bevezetni a hardveraprón is. Sokkal kevesebbet kellene a rendőrségnek való adatkiadásokkal meg a többi hatósággal is bajlódni, mert kevesebb lenne jóval a csaló is!

    Ön szerint egy hirdetésnek pl. így kell kinézni: LINK? Abszolút nem odaillő vélemények és a megszokott jó pár offban lévő hozzászólás, a fontos kérdések meg ilyenkor elvesznek a süllyesztőben.

    Ott az volt csak a baj, hogy átkerült a CIB banktól az ING-hez és körülményesebb lett a befizetés.

    Hírlevél: nekem alig küldenek hírlevelet, nem tudom, hogy mások miért kapnak és hova olyan sokat. Valami nem stimmel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák