Hirdetés

2018. október 19., péntek

Gyorskeresés

(#1) cami][us

cami][us
(senior tag)

Lehet hogy utál a vodafone, mert én nem kaptam semmilyen sms-t, max egy lehúzós net csomagról.

I'm ayy lmaoing @ your life

(#2) vilmose33 válasza cami][us (#1) üzenetére

vilmose33
(senior tag)

Töltsd le a MyVodafone app-ot. Kaptam 1gb+ netet, közösségi oldalakra nem számol mobilnet-et.

[ Szerkesztve ]

(#3) cami][us válasza vilmose33 (#2) üzenetére

cami][us
(senior tag)

Majd ránézek. Köszi

I'm ayy lmaoing @ your life

(#4) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Na ez jo hir. Nem tetszett ez a kuldj egy sms-t, ha kellenel az ingyenes napok.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#5) laleh

laleh
(PH! addikt)

Cukik.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#6) Vesporigo válasza vilmose33 (#2) üzenetére

Vesporigo
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Letöltöttem a MyVodafone appot, be is logoltam, de nekem nem adott 1GB+ netet.

(#7) vilmose33 válasza Vesporigo (#6) üzenetére

vilmose33
(senior tag)

Nekem már régóta le van töltve, kb 4 éves a céges számom, melyet használok. Ha jól emlékszem múlt héten ajánlotta fel a lehetőséget. Illetve feleségem is ebben a flottában van neki nincs is a vodás kártyáján mobilnet,- nekem van alapból 2gb-t- neki is simán adták. Lehet hogy akkor ez másik akció lenne. Elnézéseteket kérem :R Úgy gondoltam az ünnepekhez kapcsolódó akció.

[ Szerkesztve ]

(#8) dajkopali válasza vilmose33 (#7) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

az - kicsit talán kamuznak, mivel a korábbi értesítést én ma kaptam meg a flottás telóra

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#9) vilmose33 válasza dajkopali (#8) üzenetére

vilmose33
(senior tag)

Értem, hát ez van

[ Szerkesztve ]

(#10) Kendek válasza Vesporigo (#6) üzenetére

Kendek
(PH! nagyúr)

Én kaptam SMS-t is és tudtam aktiválni az 1 GB ingyen netet is az app-ban.

<-ƘƘ->

(#11) Vesporigo válasza Kendek (#10) üzenetére

Vesporigo
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Melyik nap kaptad az sms-t?

(#12) Snowy_owl válasza Vesporigo (#6) üzenetére

Snowy_owl
(senior tag)

Nekem sem ment elsőre, de ha vársz egy pár másodpercet egyszer csak beadja felül, ahol úszkálnak a csomagok: 1gb net, 500mb 150het és egyszer csak megjelenik az ingyen 1gb, de ujjal ne húzogasd, akkor nem jelenik meg. Tudom hülyeségnek hangzik, de nekem másodjára(elsőre nem aktiválta), így jelent csak meg.

(#13) Vesporigo válasza Snowy_owl (#12) üzenetére

Vesporigo
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nálam csak a Music pass, a Social pass és a Connect pass úszkál jobbra-balra. De várok még, hátha...

(#14) Kendek válasza Vesporigo (#11) üzenetére

Kendek
(PH! nagyúr)

Hétfőn kaptam egy SMS-t, hogy töltsem le a My Vodafone alkalmazást és élvezzem a személyre szóló meglepetésemet. Eddig nem foglalkoztam vele, de most regisztráltam és ez az ingyen giga net a meglepetés.
A 25-26 közötti ingyenes beszélgetésről e-mail jött még múlt szerdán.

<-ƘƘ->

(#15) nonsen5e válasza vilmose33 (#2) üzenetére

nonsen5e
(PH! kedvence)

Idén már működik normálisan a vacak app?
Tavaly is küldtek sms-t, hogy ilyen meg olyan bónusz, meg kedvezmény, meg ajándék, többször is feltelepítettem, teszter szinten végigmentem szisztematikusan az összes létető menüpont, összes kombinációján, de én egyszer sem találtam meg a megfelelő opciókat.

「今が最高」

(#16) HXY

HXY
(PH! addikt)

Igazán kedves gesztus.

(#17) hati válasza Kendek (#14) üzenetére

hati
(PH! addikt)

Milyen időtávra jár az 1G? Feltőltőkártyásoknak is jár?

(#18) Just486 válasza hati (#17) üzenetére

Just486
(senior tag)

Aktiválástól 30 nap.

That unconquered country we call the future

(#19) Kendek válasza hati (#17) üzenetére

Kendek
(PH! nagyúr)

Feltöltőkártyásoknak is, nekem is arra lett aktiválva.

<-ƘƘ->

(#20) vilmose33 válasza nonsen5e (#15) üzenetére

vilmose33
(senior tag)

Nekem tavaly se volt gondom vele. Néha nem tölt be,de idén már az is elég ritkán volt. Tegyél egy próbát ha ajánlhatom, nem vesztesz semmit egy kis idegeskedésen kívül :D ha esetleg nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#21) r92king

r92king
(tag)

Tudna segiteni valaki beállítani a netet? Mert akármit csinálok nem jó. Vitamax, Android 7. APN meg ilyen konfigurációk kellenének. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Be Quick Or Be Dead!

(#22) vilmose33 válasza r92king (#21) üzenetére

vilmose33
(senior tag)

Legutóbb youtube video alapján állítottam be, Apollo Lite-on. Nem mai video de működött vele.[link]

[ Szerkesztve ]

(#23) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Kedves gesztus.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24) pomorski

pomorski
(őstag)

De kedves ez a vodafone, ma megkaptam az SMS-t, amiben leírták a részleteket.

(#25) Louro

Louro
(őstag)

Korlátlan beszélgetés azokon a napokon, amikor többnyire a legtöbb összetartozó együtt van? Valószínűleg nem ekkor égnek a vonalak. Szilveszterkor szerintem jobb lenne.

(Tudom-tudom, vannak, akik távol töltik a szentestét a szeretteiktől, de - cikket nem olvasva - gondolom csak magyar sim-ről magyar sim-et hívva érvényesül a kedvezményesség.

Megnézve a cikket, ott valószínűleg sokan beleszaladnak majd a pofonba, hogy csak belföldi, normál díjas számra lesz díjmentes. Gondolom, ha itthonról hívják fel majd a külföldön tartozkodó hozzátartozót, akkor lesz nagy pillázás a számlazáráskor :( )

De tagadhatatlan a marketing-értéke.

Mess with the best / Die like the rest

(#26) Sabre válasza Louro (#25) üzenetére

Sabre
(őstag)

Látom megfogalmaztad a tipikus "magyar" hozzáállást, ha valamit kapsz ingyen mit lehet benne keresni ami nem tetszik...szerintem írj nekik, hogy iphone X-et is küldjenek erre a két napra... :Y

(#27) Louro válasza Sabre (#26) üzenetére

Louro
(őstag)

Lehet mondani, hogy tipikus magyar, de ha senki se tenné szóvá , akkor meg amcsi lennék?

Elnézést, hogy írtam egy véleményt és nem csak ugráltam örömömben, hogy uh, de szuper, mindenkit felhívok az ünnepek alatt.

És elnézést, hogy felhívtam a figyelmet arra, hogy hol is a kiskapu, amibe valószínűleg sokan bele fognak bukni.

És lehet, hogy fura, de örülök az ingyen dolgoknak, de nonprofit cég se nonprofit. Keresni kell a kiskapukat, mert ilyen világot élünk. Csak azért talán a legkisebb telefonforgalmú ünnepet fogták meg, aminek azért erős lehet a marketing-értéke.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#28) kymera válasza vilmose33 (#2) üzenetére

kymera
(senior tag)

Hogy én mennyire utálom ezt :W
" .... töltsd le az XY app-ot és akkor majd kapsz ezt vagy azt ingyen ! "
Miért erősködnek különböző cégek (Voda , Unicredit Bank , stb) hogy én telepítsem az ő appjukat az én telefonomra ????

478,754,775,939,AM2 - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.