Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Korlátlan beszélgetés azokon a napokon, amikor többnyire a legtöbb összetartozó együtt van? Valószínűleg nem ekkor égnek a vonalak. Szilveszterkor szerintem jobb lenne.

    (Tudom-tudom, vannak, akik távol töltik a szentestét a szeretteiktől, de - cikket nem olvasva - gondolom csak magyar sim-ről magyar sim-et hívva érvényesül a kedvezményesség.

    Megnézve a cikket, ott valószínűleg sokan beleszaladnak majd a pofonba, hogy csak belföldi, normál díjas számra lesz díjmentes. Gondolom, ha itthonról hívják fel majd a külföldön tartozkodó hozzátartozót, akkor lesz nagy pillázás a számlazáráskor :( )

    De tagadhatatlan a marketing-értéke.

    Mess with the best / Die like the rest

  • Louro

    őstag

    válasz Sabre #26 üzenetére

    Lehet mondani, hogy tipikus magyar, de ha senki se tenné szóvá , akkor meg amcsi lennék?

    Elnézést, hogy írtam egy véleményt és nem csak ugráltam örömömben, hogy uh, de szuper, mindenkit felhívok az ünnepek alatt.

    És elnézést, hogy felhívtam a figyelmet arra, hogy hol is a kiskapu, amibe valószínűleg sokan bele fognak bukni.

    És lehet, hogy fura, de örülök az ingyen dolgoknak, de nonprofit cég se nonprofit. Keresni kell a kiskapukat, mert ilyen világot élünk. Csak azért talán a legkisebb telefonforgalmú ünnepet fogták meg, aminek azért erős lehet a marketing-értéke.

    [ Szerkesztve ]

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák