Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz bambano #43 üzenetére

    (#33) ZooLee: a klímán meg a multimédián túl minden mehetne az okostelefonról? pl. a te okostelefonod elég gyors ahhoz, hogy a főtengely jeladó jelét precízen feldolgozva meghatározza a gyújtási időpontot?

    ???

    Hogy jön ide a motorvezérlő elektronika??? Hol mondtam én ilyet? Pont, hogy azt mondtam, hogy az autó működését vezérlő elektronikáknak semmi köze nincs a kényelmi elektronikához. Olvasd már el légy szíves amit írtam, és próbáld meg értelmezni az egészet.

    kicsit el vagy te tévedve, hogy mi az az autóelektronika. a fentiekből nem egy, nem két dolog átmegy a modern gps-ekbe is, például azért, hogyha éppen nincs ideiglenesen gps műhold jel, akkor is tudja a gps, hogy merre jár az autó.

    Nem, teljesen tisztában vagyok vele. Ahogy írtam, ezek kijövő információk (read only, ha úgy tetszik) amihez most is hozzá lehet férni. Ha megvalósítanák az általam írtakat, akkor ezek az információk oda is átmehetnének ugyanúgy.

    (#38) ZooLee : "Ne keverjük már a gépjármű üzemeltetési elektronikáját a kényelmi elektronikával! Ezek most is teljesen külön rendszerek": nem, mostanában már nem azok.

    Ez lehet, hogy így van, de amiről én beszéltem, azok csak és kizárólag a kényelmi funkciókról szóltak, semmi köze nem volt az autó vezérléséhez, azt ti hoztátok be. És ezek a kényelmi extra funkciók csak információt kaphatnak az üzemeltetési rendszerekből, és ezen nem is lenne szabad változtatni.

Új hozzászólás Aktív témák