Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • failed

    tag

    Azt tekintve, hogy az amcsi porlgárok 90% meg sem tudná mutatni egy térképen, hogy hol háborúznak, azt meg kiváltképp nem tudná megmondani, hogy miért, hááát... és mindezek ellenére kötelességüknek érzik ezt a háborút... nem tudják mit keresnek ott, nem tudják miért mentek oda, sem nem tudnak, de azt "tudják", hogy ott "gonoszok" vannak... Ennyire meg lehet vezetni őket... és akkor csodálkozik az ember azon, hogy jön egy kicsit "értelmesebb", és kitálalja a sz@rt amit mindvégig elhallgattak mindenki elől?! Mert ezek is csak a szépet meg jót mondják, azt hogy mennyien haltak meg feleslegesen, hányan lettek nyomorékok, ilyenekről beszél valaki? Nem... Az a nyomorék hacker meg egy utolsó gerinctelen kis féreg. Képmutató kis senki. Ő hány emberrel b@szott ki pusztán azért, mert ő "szórakozott" picit? Most az ő nyakába hullana a sz@r ilyenkor meg fut az FBI-hoz, hogy "jajj nem én voltam, nem tudom hogy keveredett ez a csávó ide a monitoromra?!" ugyanmár...

    Láttam a felvételt, és hát... Nem sokat kérdezgették, hogy mi legyen... -Lőjünk?! -Nem adok engedélyt. -Fegyvernek látszó tárgy van nála, az egy fegyver, TŰZ! kb ennyi volt. 2 kör, MG nyert.

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák