- Megnyugtatta a Netflix a befektetőket, a vámoktól sem tartanak
- Az egész világon terjeszkednek a dollármilliárdos kibercsalók
- Az EU betartatja a szabályokat, mindegy, hogy kik vezetik az óriáscégeket
- Tömeges bevetésre kész az új Huawei AI-chip
- A Deezer zenei kínálatának 18 százalékát már AI generálta
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Manjaro Linux
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Windows 10
- Az egész világon terjeszkednek a dollármilliárdos kibercsalók
- Mobilinternet
- Milyen NAS-t vegyek?
- Kaspersky Antivirus és Internet Security Fórum
- Információbiztonság, kiberbiztonság, adatvédelem
- Milyen routert?
-
IT café
PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Balesz1899
aktív tag
válasz
tonermagus #76219 üzenetére
Még csak keret sem kell, sufnituninggal megoldható házilag. Én is úgy dobtam bele az ssd-t. A gépet nem mozgatom, így bőven elvan keret nélkül is.
-
Balesz1899
aktív tag
válasz
Toby888 #76107 üzenetére
Nem feltétlenül szar hasonlat. Van biciklizárad, ami a játéknál pl a másolásvédelem. Azt Te a CFW-vel megkerülöd, kb mint amikor levágják a láncot a biciklidről.
Ingyen jutottál hozzá a játékhoz? Igen.
Ingyen jutottak hozzá a biciklidhez? Igen.Erre nem kellene annyira büszkének lenni...
-
Balesz1899
aktív tag
válasz
Ganz-[HUN] #75801 üzenetére
Az UC2-t mindenképp érdemes végigtolni, sokak szerint az a legjobb rész azok közül, amik ps3-ra jöttek ki.
-
Balesz1899
aktív tag
Köszönöm a pár nappal ezelőtti tanácsokat, végül egy 12 gigás Super Slim lett a választott, eddig nagyon tetszik.
Viszont rájöttem, hogy van itthon elfekvőben egy 60-as SSD-m (OCZ Vertex valahányas, szerintem a Sata2-es verzió), így csak egy keret kellene a bővítéshez.
A meghajtóval kell valamit csinálni beszerelés előtt, vagy formázza a PS? Most NTFS-ben van, de ahogy olvastam, a PS csak FAT-et támogat, ez még így van?Ha most belakom az SSD-t, de később átköltöznék nagyobb vinyóra, az gondolom kis trükközéssel megoldható.
-
Balesz1899
aktív tag
Sziasztok!
Szeretnék venni egy ps3-at és két jelölt maradt. Egy 12GB-os super slim két kontrollerrel és elég sok játékkal (mondjuk ezekből nem sok érdekel, mennének eladásra nagy valószínűséggel) , valamint egy 320 gigás slim egy kontrollerrel, egy játékkal. Mind a kettő hibátlan állapotú, és pont ugyanannyiért jutnék hozzá. A super slim a játékok eladásával olcsóbb lenne.
A fő ok, ami miatt venném a gépet, az a ps exkluzív címek kipróbálása (Uncharted sorozat, God of War, de legfőképpen Last of Us). Ps networkön való vásárlást nem igazán tervezek, a fenti játékok beszerzése lemezes verzióban folyamatban van. Ilyen felhasználásra elég lenne a 12 gigás verzió, vagy az mindenképp felejtős? Olvasgattam véleményeket, de egyik irányba sem győztek meg
Új hozzászólás Aktív témák
- Nvidia Quadro M2000/ M4000/ P2000/ P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX A2000 / RTX A4000
- Bomba ár! Dell Latitude 7390 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Csere-Beszámítás! Számítógép játékra! R5 5500 / RX 5700XT / 32GB DDR4 / 256GB SSD + 1TB HDD
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 (5K vagy 2 x 4K felbontás) (DisplayLink)
- www.iking.hu - Eladó Samsung S23 Ultra Phantom Black Használt, Karcmentes
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest