Új hozzászólás Aktív témák

  • Octi

    aktív tag

    válasz rob210 #42849 üzenetére

    De srácok!
    Van egy kép, amin az autóm halad a kereszteződésben, és MÖGÖTTEM már piros a lámpa.

    1., Mivel akadályozom a keresztező forgalmat? A képet nézve, ez hogy teljesül?
    2., Hogyan bizonyítják, hogy a lámpa piros volt az áthaladáskor, és nem sárga, urambocsá egy nagyon rövid sárga esetén zöld?
    3., Milyen szabvány alapján, és hogyan hitelesítik ezeket az eszközöket? Mert mint tudjuk, a trafikat is hitelesíttetniük kell. Egy hétköznapi IP kamerával nem csinálhat rólam olyan képet, ami alapján hivatalos eljárást tudnak indítani, és aminek a képe alapján büntetést szabhat ki.

    Egyébként csendben megjegyzem, a társalgás a lámpákba épített kamerákról kezdődött, és nem a lámpákat távolabbról figyelő kamerákról. De még a második esetben is igen vérszegény lenne a szabálysértés megállapítása. Egy közepes ügyvéd 3 mondattal szétcincálná.
    Lehet hogy ezért nem tud senki konkrét példát mondani ilyen, a hatóság által végig vitt szabálysértési eljárásra?

    [ Szerkesztve ]

    Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Új hozzászólás Aktív témák