Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Van valami jó ötletetek hova lehetne elhelyezni fix könnyen elérhető helyre kapunyitó távirányítót Passat B7-ben?
    Bedobtam a szivargyújtó mellé, de onnan mindig ki kell venni, és már vagy 4-szer beejtettem úgy az ülés alá, hogy ki kellett szállnom fölvenni.
    Sajnos kulcstartóra applikálható típus, ez sem segít a dolgon.
    Amerikai autókon ha jól tudom van erre valami gyári megodás a visszapillantó tükör fölött. Nekem ott vannak telefon/csillag/villáskulcs gombok de az egész más (bár nem tudom mik ezek és mire lehetne használni).
    Valami nem destruktív módszer kéne, könnyű lenne kétoldalú ragasztóval felpattintani egy szabad felületre, de azért ezt mégsem szeretném.
    Még ami eszembe jutott: valami csiptetős izét ráragasztani a távirányítóra és fölpattintani a visszapillantóra, csak nehogy lenyitáskor-felhajtáskor gondot okozzon.
    Kulcsra nem akarom tenni, ebben minimalista vagyok. A kocsikulcsot csak magában használom a nadrágom pici órazsebében, egy darab kulcs van a kabátzsebemben ami a bejárati ajtót nyitja, a kapunyitó fixen a kocsiban van, és az összes többi kulcsom ami a ház többi zárját vagy a munkahelyi szekrényeket-fiókokat nyitja egyben van a táskámban.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák