Új hozzászólás Aktív témák

  • focvis

    veterán

    válasz F_Zolee #165896 üzenetére

    A minap ültem egy kedves fórumtárs 15 éves Audi A4 cabriojában, nem nyikorog benne semmi, pedig aztán rongytetős, így kevésbé masszív a kasztni. A Golfom zajosabb. Illetve az új autóval csúnya értékvesztést lehet produkálni, ahhoz smucig vagyok.

    @sasa134: A listán van: D5 és D6. Most olvastam a D6-ról szervizblogot, hmmm... talán mégis inkább a D5.

    @ Zizmand: Egy darabig elég volt az a 3 db 5 év alatt. :) Amúgy tök jó autó.

    @ Rob210: A keletiek nem jönnek be, leginkább az egyszerű belük miatt. Talán vmi Lexus, Infiniti, ami bírja a taposást és haladni lehet vele és nem bukó.

    @ Mágus: Nem ragaszkodom a 3.0-hoz; jó lenne a 2.0 TDI, max. csipsz. A DPF egyelőre nem zavar; az igazsághoz tartozik, hogy még nem volt DPF-es dízelem, csak DPF előtti és DPF OFF-os. Szívesebben vennék több pénzért fiatalabbat (csak tartsa az árát, ne legyen háklis); tehát nem szeretnék 5 millióért 10 évest.
    Miért inkább dízelben gondolkozom? Mert haladni szeretnék, elfogadható fogyasztás mellett, illetve elég foscsik a VAG benzinesek (olajzabáló korábbi 1.8/2.0 TSI-k, biciklilánc vezérlések, koksz, 260 ezer forintos termosztát-csere, stb.).

Új hozzászólás Aktív témák