Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tama777

    tag

    válasz szpeti40 #11739 üzenetére

    Jackett-et nem használok, bár nem gondolnám, ha minden jól volt beállítva a konténer létrehozásakor, hogy a Watchtower miatt nem működik a dolog.

    Watchtower-es frissítgetéssel nekem akkor volt gondom, ha nem adtam meg a konténer létrehozásakor minden olyan könyvtárat, amit kér a konténer (vagy elírtam a konténer könyvtárát (pl. /config helyett /confi-t írtam, ilyenkor a /config könyvtárához csatol egy random könyvtárat)).
    Konkrét példa: Létrehoztam a Grafana konténert, beállítottam, amit a telepítési dokumentum írt (port szám, név stb.). Elindítottam, működött, beállítottam már egy csomó grafikont. Aztán egy Watchtower-es frissítés után minden beállítás, grafikon odalett :(((. Kiderült, hogy a Grafana létrehoz egy saját könyvtárat (Portainer/Volumes résznél látható), amibe a konfig fájlt tárolja. Amikor a Watchtower frissít az új konténer más random könyvtárat hoz létre, amibe az alap konfig fájl kerül és így nem találja meg a régit. Magyarul adnom kellett meg nekem egy saját könyvtár útvonalat, ahol már minden frissítés után meglesz a konfig fájl!

Új hozzászólás Aktív témák