Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
deja vu #63516 üzenetére
Nem, csak az a baj, hogy nem tud senki sem felhozni semmit, hogy mi nem tény a hírekben és cikkekben. Erre az szokott lenni a válasz, hogy minden tény, csak a stílus a gond. De ezt egyrészt nehezen lehet értelmezni, másrészt az NVIDIA Computex hírében kifogásolva lett, hogy az első bekezdésben benne volt, hogy az NV-nek a GTC szerencsétlenül jött ki, és ezt kísérletképpen szándékosan beleírtam az AMD Computex hírébe is, hiszen nekik is pont ugyanannyira szerencsétlenül jött ki a FAD. Érdekes, hogy azt senki sem kifogásolta.
A drivereknél is tipikus probléma szokott lenni, ha a címben benne van a hibajavítás. Az NV-nél egyszer volt egy olyan driveres szalagcím, hogy hibajavítás volt a driverben, mert csak az volt benne. Jött is a pofon, hogy hogy képzelem ezt.
Aztán jött a Radeon Software nem sokkal később, és gondoltam ide is beleírom már a címbe, hogy hibajavításokat kínál. Jöttek is a pofonok, hogy miért nem olyan címe lett, mint az NV-nek. Pedig a hibajavítás mindkét hírben benne volt. Ez volt a két driver lényege, és ezt a két cím fel is tüntette. Az AMD-nél persze nem csak hibajavítás volt (picikét fejlődött a Vulkan implementáció), de ez most mindegy, a lényeg a hibajavításon volt.
Szóval a stílusnál borzasztóan nehéz értelmezni, hogy amelyik stílus az NV-s hírben hatalmas gond, az pár nappal később egy AMD-s hírben, miért nem az? Ha a fórumozói vélemény tényleg egy stílusbeli problémát tükröz, akkor a rá következő napokban az AMD-s hírben is írná ugyanazt a hsz-t, ugyanazzal az indokkal.
[ Szerkesztve ]
Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Futás, futópályák
- OLED TV topic
- PR-Telecom
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Hobby elektronika
- Importvám az USA-tól, trösztellenes eljárás Kínától
- Trollok komolyan
- Megemelte az új GeForce-ok árazását az ASUS és az MSI
- Akciókamerák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Earfun Air Pro 4 Fülhallgató ANC - alig használt - 2 év jótállás (GearUp Kft.)
- Precision 5470 14" FHD+ IPS i7-12800H RTX A1000 32GB 1TB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Asus Zenbook Pro Duo 15 OLED! i9-11900H/32GB/RTX 3080/1tb ssd/Dupla Touch Kijelző/4k Oled Kijelző
- Samsung Galaxy S24 ULTRA 12/256 (NEM szolgáltatótól és NEM részletre vásárolt) -BESZÁMÍTOK!-
- 2db MacBook Pro 13" retina, Core i7 3,1GHz, 16GB RAM, 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest