- Megnyugtatta a Netflix a befektetőket, a vámoktól sem tartanak
- Az egész világon terjeszkednek a dollármilliárdos kibercsalók
- Az EU betartatja a szabályokat, mindegy, hogy kik vezetik az óriáscégeket
- Tömeges bevetésre kész az új Huawei AI-chip
- A Deezer zenei kínálatának 18 százalékát már AI generálta
- macOS PC-re
- Az EU betartatja a szabályokat, mindegy, hogy kik vezetik az óriáscégeket
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen NAS-t vegyek?
- Mobilinternet
- Linux kezdőknek
- Manjaro Linux
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Windows 10
- Az egész világon terjeszkednek a dollármilliárdos kibercsalók
Új hozzászólás Aktív témák
-
tisszekreny
tag
Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni processzor cserével kapcsolatban.
Egy Fujitsu-Siemens Amilo Li1718 gépben szeretnék processzort cserélni. Jelenleg egy Intel Pentium T2130 van benne.
Kerestem az Intel oldalán. A szűrőbe a foglalatot (PPGA478), magok számát (2), illetve a bit-et (32 bit) állítottam be. (A 64 bitesek között azért nem kerestem, mert a gép maximum 2 GB RAM-ot tud kezelni, így ebből arra következtettem, hogy vélhetően nem is kompatíbilis 64 bites procival.)
Amit a szűrés alapján láttam, hogy a gépben lévő proci 1 MB L2 cache-el rendelkezik. Az összes, tőle erősebb proci 2 MB L2 cache-el rendelkezik. Okozhat ez gondot kompatibilitás szempontjából?
Jól gondolkozok, hogy csak a 32 bitesek között nézelődök, vagy válogathatnék a 64 bitesek között is?Segítségeteket előre is köszönöm.
-
tisszekreny
tag
Sziasztok,
A mai nap folyamán szétszedtem egy Fujitsu Siemens Amilo Li 1718-as gépet, hogy kiportalanítsam.
Amit tapasztaltam a hűtőborda kiszerelés után, hogy a processzor és a hűtőborda között nincs hűtőpaszta. A csatolt képek alapján úgy néz ki, sosem volt.Összerakjam hűtőpaszta nélkül, vagy tegyek a procira?
Előre is köszönöm.
-
tisszekreny
tag
Sziasztok,
A segítségeteket szeretném kérni.
Acer Travelmate 5520G laptopomban szeretnék processzort és videókártyát cserélni.
Jelenleg AMD Turion TL-58 processzor és Ati HD 2400XT videókártya van benne. A jelenlegi processzor TDP-je 31W, bármely erősebbé viszont 35W. Okozna ez gondot?
Videókártyából mire tudnám, vagy mire lenne érdemes cserélni a jelenlegit?
Tudtok ajánlani egy "megbízható" hőpasztát, amit bátran használhatok?A gépben 4GB memória, illetve 120GB Samsung 840 EVO SSD van.
-
tisszekreny
tag
Sziasztok!
Mivel nem vagyok master a témában, így inkább megkérdezem. Egy Acer TravelMate 5520G 402G16Mi gép pofozgatásán gondlokodom.
Memória bővítés esetében, ugye teljesen mindegy, hogy ha két különböző márkájú memória modul van a gépben, ha 667 MHz-est veszek, akkor az annyin is fog menni (az alaplap csak addig támogatja).
A másik kérdésem a videókártyát illeti, elegendő a foglalatot figyelni (MXM II a gépem esetében ha jól tudom, ha nem, javítsatok ki), vagy valami más paraméterre is figyelemmel kell lenni?Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
-
tisszekreny
tag
Sziasztok!
Van egy Acer TravelMate 5520G 402G16Mi típusú gépem, annyi módosítással, hogy immáron 3GB RAM van benne. Jelenleg AMD Turion 64 X2 TL-58 proci van benne, de gondolkodom, hogy kicserélem TL-68-ra.
Kompatíbilis a TL-68 a gépemmel, ki tudom egy olyanra cserélni a jelenlegit?Segítségeteket előre is nagyon széepn köszönöm.
Üdv
Új hozzászólás Aktív témák
- bobalazs: 5700x3d+4070S fogyasztása, alulfeszelése
- Kuponkunyeráló
- alza vélemények - tapasztalatok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- macOS PC-re
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Dell WD15 dokkoló USB-C
- Lenovo laptop alkatrészek bontás! (Lenovo ideapad 110-15acl (80TJ)
- CoolerMaster Notebook hűtő
- Billentyűzet matricás HP 15-DA 15-DB 15-DF 17-CA 17-BY 15-CN 15-CW 15-CP 15-CR 15-CS 250 G7 255 G7
- Lenovo Thinkpad Hybrid USB C dokkoló (2 monitor, 4K kép, 135 W töltés) Port replikátor 40AF ThinkPad
- BESZÁMÍTÁS! 4TB WD RED 3,5 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 8/16/32GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF 96TB+400GB 2U rack - 2xE5-2680v4 128GB RAM,2x10G NET,HBA330
- Telefon felváráslás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Bezámítás! ASUS ROG Zephyrus G16 (2024) OLED notebook - Ultra 9 32GB RAM 1TB SSD RTX 4060 8GB Win11
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest