Új hozzászólás Aktív témák

  • FerNandor

    őstag

    válasz #42667776 #39389 üzenetére

    Milyen posta, honnan jön? Nem megy kicsit olcsóbban? Levélként pl. Utánvét nélkül?

    Még pár kérdés:
    Elrontani tudok ezzel bármit is? Sérteni a fényezést? Nem vagyok béna, csak, hogy lehet-e ártani. :DDD polírozó géppel pl nem mernék nekiugrani a saját autónak így elsőre...

    Alapos mosás esetleg valami jobb autosamponnal elég használat előtt? Nem kell teljesen zsírtalanítani meg hasonlók?

    Azért kérdezem mert az egyszerű turtlewax elvileg olyan volt, hogy az a szennyeződéseket is leszedte a használatakor. Csak ronggyal alaposan felvittem, megvártam, amíg megszárad és egy tiszta ronggyal szépen poliroztam és leszedtem a felesleget, utána nagyon jó tiszta lett és nagyon finom tapintású lett az autó, csak ugye nem volt tartós. Ezek után hasonló terméket szeretnék, amivel nem kell sokat bajlódni, könnyen és viszonylag gyorsan lehet vele dolgozni, de jobb lesz mint a TW.

    "A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Új hozzászólás Aktív témák