Új hozzászólás Aktív témák

  • Mikemend

    senior tag

    válasz C. s. #15166 üzenetére

    SoftOrbits programjait kerülöm. Anno volt olyan, hogy beaktiváltad a giveawayt, jó volt, aztán egyik nap "kiaktiválódott" és pislogtál,. hogy mi van? Nem egy év vagy hat hónap után, hanem random. Oké, volt olyan akciójuk, ha írsz a programjukról, kapsz egy komplett programcsomagot tőlük. Megtettem, oké. Erre bejátszották azt, hogy hiába adtak lifetime licenct, közölték, hogy főverzióra nem él, de amit adtak, azt lifetime használhatom. Plusz amikor frissítés volt, megint kiaktiválódott a lifetime licenc, úgy kellett nekik szólni, hogy hát küldjenek már új kódot. Na innentől mennek a sunyiba, elegem volt az aktiválós vacakolásból.

    Ennél már csak egy cég van, amit jobban utálok, az AVS4YOU: ott is megvettem a legnagyobb licenct, ami eleve csak egy gépre szól, de az összes programjukhoz. Ez még nem is baj, de amikor a régi gépet lecseréltem, és szóltam nekik, hogy akkor átrakom és aktiváljuk át, közölték, hogy akkor vegyem meg újra. Azóta amikor évi egy-két akciót küldenek, rákérdezek, hátha változott a licencelésük, de nem. Szóval azt a céget is kerülni kell.

Új hozzászólás Aktív témák