Új hozzászólás Aktív témák

  • csacsi77

    senior tag

    Sziasztok!
    Gondom van most a 40D-vel.
    Vettem egy új 18-135-ös STM-es obit. ÖRÖMÉSBODOTTÁ...... :)) Nem hinném, hogy köze lenne bármihez is, csak megemlítem.
    Minden ment is szépen, aztán azt vettem egyszer csak észre, hogy nem exponál a gép. Sőt semmit sem csinál, be sem kapcsol. Pont ott volt múltkor a Mammitban a fotónapon, hogy kitisztítsák az érzékelőt. Be aakrja kapcsolni a Lenspenes csajszi, hogy felcsapja a tükröt, erre meg sem nyikkan a gép. Nagyon örültem.
    Aznap délután kivettem az elemt belőle és az akkut is. Akkor bekapcsolt és múködött.
    Aztán biztos, a mi biztos alapon kicseréltem az elemet benne, hátha már lemerült és az okozhat anomáliát. Kicseréltem és úgy is ment. A hétvégén aztán lőttem vagy kétszáz képet egy Mikulás-bulim, ott is jól működött. Aztán hirtelen se kép, se hang. Előtte feltöltöttem az akkut, az nem lehetett (a Lenspenes tisztytás előtt is) gond. Kivettem az akkut, visszaraktam, működött. Vagy húsz képet szintén lőttem, aztán megint kakukk, de most már végleg. Egyedül a nyomtatás gombja villog kéken.
    Tegnap bekacsoltam, működött. Pár órával később pedig már megint nem.
    Valaki találkozott már ilyen gonddal?
    Előre is köszönöm a véleményeket/tapasztalatokat!

    (#14375) *Ropi* válasza Zozzer888 (#14373) üzenetére

    2013Q1.

    Úgy legyen!!! Lehet azt már ki kell várnom....

    [ Szerkesztve ]

    Öreg fater megoldja!!!!

Új hozzászólás Aktív témák