Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsez_

    tag

    válasz Cyrin #805 üzenetére

    Valahol láttam róla egy képet, ahol hőmérsékleti adatok voltk feltüntetve. És láttam már ilyen képet más Netbokokról is. Meglepő számomra, de nincs nagy különbség. Venti nincs, de van valami más hőelvezető technika helyette. Hogy pontosan mi, azt nem tudom. Illetve az engem nem is érdekel. Nekem az számít, hogy mit tud a masina. Hogy hogyan és mitől tudja azt, az nem szokott annyira érdekelni.

    Jelenleg az számít, hogy két héten belül melyik lesz a legjobb ajánlat. Valószínűleg a Dell nálam kiesik, mert túl picike a 9 col. Nekem olyan 12-13 col lenne az ideális. De ugyanígy, LED-es háttérvilágítással, mert azzal nagyobb a fényerő és tovább bírja az akksi. Aztán lehet hogy megbékélek a 10 collal is.

    http://szabadforum.com/

  • kapcs-ford

    őstag

    válasz Cyrin #805 üzenetére

    Ne haragudj de pont nem én rinyáltam az miatt hogy melegszik illetve, hogy melegebb....

    A Dell-t azért nem hoztam fel mert az drágább gép, biztos jó mert csendes feltéve ha ssd-s persze nem mondok róla semmit mivel még nem volt nálam az msi/asus sorozat/aspireOne viszont igen, tehát bocs, hogy ha a tapasztalataimat írtam le és nem azért írtam mert szófosásom van mindenféle alapok nélkül.
    Azoknak írtam le akik gép vásárlás előtt állnak.

    Egyik gép sem annyira hangos hogy megsüketülj de ha van jó hallásod és szeretsz csendes környezetben gépezni akkor lehet pofáraesés az MSI/ASUS-nak a zümi gépei mint nekem az AspireOne volt. Szerencsére az AspireOne-ra kijött pár homemade ventiszabályozó progi amivel akár teljesen is le lehet kapcsolni a ventit illetve automatára is ami csak akkor kapcsol be ha a proci elér egy bizonyos hőfokot. A gép valóban melegebb ebből kifolyólag de kit érdekel. A core2-es laptopok ventivel fullon melegebbek.

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák