Új hozzászólás Aktív témák

  • fagylalt

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #25950 üzenetére

    A szívem még továbbra is az RS felé húz. A fogyasztás nem rettent el túlságosan, mert úgy sem használnám naponta. Hétvégente használnám, akkor túrázgatnék vele,...stb.
    Tehát nem munkába/iskolába járós motornak venném, arra ott a bicikli. :)
    MZ-t nem vennék, mert nem tetszik a másik, hogy már ki tudja mennyit tett(ek) bele "Józsi bácsi, aki csak a hobbiba kijárni használta.".

    A Freccia nem jön be kinézetre, bár csábító. :)

    (#25951) Archer: A motorozás közel áll hozzám, ezt ki merem jelenteni, de, hogy mennyire azt valóban a jövő dönti el.
    A ruhákon nem akarok spórolni. :N
    Tudtok Pesten jó üzleteket ajánlani, ahol a nagy választék mellé kellő szakértelem is társul? :R

    (#25953) Daywalker: Pályázni nem szeretnék (egyenlőre) az biztos, de ki tudja. Ha nem sokkal drágább egy koptatós ruha, akkor belemegyek a vásárba. :)

    (#25963) mocsanisi: 2 részeset néztem én is. Overált nem akarok venni.
    Használtan ruhát nem vennék. Főleg a méretbeli gondok miatt...

    (#25968) TommyGun: Volt egy srác, akivel együtt rutinoztam, annak egy 2012-es Yamaha YZF-R125 -e volt. Igaz 4T az a motor és nagyon kevés km volt benne (talán, ha jól emlékszem 800), de 900eFt adta el (elég hamar elkelt). A vicc az egészben az, hogy 950-975eFt körül vette, szóval (szinte) semmit nem bukott rajta. :Y

Új hozzászólás Aktív témák