Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz lócitrom #18879 üzenetére

    Nézd, szerintem nagyon elbeszélünk egymás mellett. Nekem alapvetően ezzel a dologgal volt és van a problémám:
    4.3.1 Előre fizetett szolgáltatásra vonatkozó előfizetői szerződés esetén, az Előfizetőt érintő átállási ütemben
    az Előfizető külön kérése nélkül, a Szolgáltató a jelen melléklet 4.1. és 4.2. pontjában foglalt feltételekkel
    biztosítja az Előfizető részére az átálláshoz szükséges eszközt...

    A "külön kérés nélkül" -ből pedig kimaradt egy D betű, "kérdés" szóval lenne helyes a megfogalmazása annak ahogy ezt elintézték.
    Meg hogy azt kommunikálták hogy ha van megfelelő eszközöd (ha látod a teszt csatornákat akkor van) nincs teendőd, aztán ehez képest kérdés és megkeresés nélkül mégis küldenek egy olyan cuccot aminek a visszaküldését az én költégemre tervezik (legalábbis az ászf szerint). Mert ez igy normális nem? Hát nem.
    Igen tudom, naponta kellett volna nézni az info csatornát meg olvasgatni az ászf változásokat. Az is olyan életszerű.
    Az meg hogy ez mellé még esetleg le is akarják majd kapcsolni a régi kártyát, vagy hogy ez a box egy kritikán aluli képminőségű földbuta hulladék az már csak a hab a tortán.
    Jó nyilván előbb utóbb talán majd sikerül felhivni őket, de olyanért ami más hülyesége miatt van, valahogy nincs igazán türelmem 10 percnél tovább várni hogy valakihez végre odakapcsoljon az automata.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák