Új hozzászólás Aktív témák

  • anonymou3

    csendes tag

    Helló mindenkinek!

    Elhatároztam, hogy veszek egy robogót... Arra jutottam, hogy első nekifutásra nem egy nagytestű vadonat új robogóra ruházok be, hanem egy szolidabb kistestű használtra. Olvasgattam a topikot és egyhangúan azt mondtátok, hogy : ''... ha kistestű robogó akkor csakis Yamaha Jog...'', ezért én sem fogok máshogy tenni. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen évjáratú az a Jog, aminek még megmaradt az a ''régi formája'' ( Bővebben: link Bővebben: link ) és nem olyan, mint az újabb Jog-ok? ( Bővebben: link ) Miután erre a kérdésre választ kaptam jöhet az a rész, ami engem a legjobban érdekel a Tuning. A topik szemezgetése közben olvastam Persuader kolega hozzászólását a Polini '98-as Tuning Kit-jéről ez mind rendben is van, de nem csak Polini létezik, hanem Malossi, DelOrto... és kiváncsi lennék, hogy Pl.: karburátorból : Mit érdemes venni? Rövidebben, tömörebben megfogalmazva : Milyen alkatrészt milyen Tuning alkatrészre érdemes cserélni? Ez a kérdés legfőbbképpen Janesz-hoz szól hisz neki volt (sajnos...) egy kitűnő Tuning Jog-ja... Tehát kiváncsi lennék a véleményedre Janesz ebben a Jog Tuning témában, hogy mik a tapasztalataid (Pl.: ''2-3 hetente görgőcsere'') és mire kell odafigyelni? (Pl.: ''21-es vagy 25-ös karbi legyen?'')

    4 óra után nem leszek itt, de feltétlen visszanézek a topikba! (7, fél 8 körül) Tehát írjatok nyugodtan válaszolok, csak lehet, hogy nem azonnal...

    Előre is Köszönöm a rám ''pazarolt'' hsz.-eket! :DDD

    -

Új hozzászólás Aktív témák