Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz zsolt19900 #18368 üzenetére

    Ki lehet matekozni, biztosan a 4t jön ki anyagilag jobban, hisz kevesebbet is fogyaszt valamivel, és az olaj, szűrőcsere is olcsóbb. De, soha nincs olyan dinamika, mint egy 2t-nél.

    Keress rá erre: Motul Scooter Power 5W40 - én a Nexus-ba ilyet raktam mindig, az egyik legjobb robogó olaj. Az általad nézett 4t-kbe is ilyen kell.

    De, ahogy megírtam már privátban is, egy 4t 180/200-as robogót bejátszani 50-esként nem kis bátorságra vall.
    Az ilyen Runner-ekben feltűnően nagyobb a blokk/légszűrő, eleve 160-as óra van bennük, és még a mély, öblös 4t hangot, dupla hátsó felfüggesztést meg sem említettem.

    Sokszor leírtam már; ez a 125, 200/50-es móka jó pár éve divat volt, működött is - bár akkor is buktak meg emberek, csak egy motoros rendőrbe akadjon bele az ember. És a jogsi árának sokszorosára csesznek meg!
    MAX. amit én is bevállalnék motorjogsi hiányában, egy 100-as Scarabeo, vagy egy 100-as F-12. Semmi mást.

    Többet én nem rágom neked a témát, felhívtam már elégszer a figyelmed, a Te döntésed.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák