Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz TayRol #16737 üzenetére

    Nohcsak, mi lesz a jó kis nékid Bandit-tal, hm? :))

    Mellé szeretnéd?

    Két dolgot írj le, árban meddig mész el? Illetve testre mekkora gép kell? - Vagy kérdezhetem úgyis, h milyen arányban használnátok ketten - egyedül?
    ..mivel nekem város - falu közé kellett egy frankó robogó, ezért nyáron én ezt vettem.
    Kimondottan kistestű, de erős, rendszámos gép. 110-es utazót bírja 2 személy alatt is, de én javarészt egyedül használom. Városba szerintem egy ilyen első osztályú, mert tényleg a maxik között a legkisebb. Ez 2t, így 4,2 körül eszik, de van ugyanilyen külsővel 4t 200-as is, azt ki lehet hozni 3,2-ből.
    Jelenlegi bnőm 54kg, én 98, de így is fürgén mozog kettőnk alatt, viszont 50km-nél messzebbre ketten már nem mennék vele, mert annyira azért nem kényelmes kettőnknek. :)

    T-Max; bázz ez brutál drága. Én 4,5 évesen, 13.000km-rel 840-ért vettem a Nexus-t. :D Ez kb a duplája.

    mod. Jah, és amikor nekem rajt volt az 500-as Nexus-on a nyitott Finster dob, két gázfröccs után nyílt a sor. :D Soha, nem volt gondom az előrejutásban. Kiraktam az elakadásjelzőt és araszoltam előre.
    ..ha elől nyitott ablakkal állt valaki, az volt az első, h felhúzta. Vá, régi szép idők^^. :))

    mod2.

    Ok, olvasgatok közbe, szóval 300k körül.
    Körbe lehet nézni Runner, Leonardo, kis Majesty terén, bár szép ennyiért nagyon necc.

    g@bo

    Maxi kell neki, két személy miatt, 50-es eleve felejtős.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák