Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeter77

    addikt

    válasz jim bcs #9448 üzenetére

    szia
    Eredeti, windows oldaláról saját szoftverével letöltött Win7_x64_hun-iso fájl lett módosítás nélkül a rufus-al felírva a két pendrive-ra (Sandisk Extreme és Ultra).

    Az alaplap vadi új(!) 1150 foglalatos: Gigabyte H81M-S2H + 4GB RAM
    Ebben lakik 2 darab intel usb2.0 és 4 darab VIA usb3.0 foglalat a hátlapon.
    A másik két gép HP: egy álló minitorony és egy laptop 2011 és 2014 gyártásúak.

    3 különböző gép usb2.0 portjaiba dugtam a pendrive-okat és próbáltam gyári Win7 telepítőt futtatni.

    Sandisk Extreme eredménye 3/0 azaz egyik gépen sem futott végig a Win7 telepítő.
    Sandisk Ultra eredménye 3/3 minden gépen hibátlanul végigfutott a Win7 telepítő.

    bónusz:
    Sandisk Extreme eredménye Windows8.1 esetén: hibátlanul futott le a telepítő 2 gépen, amiken kipróbáltam.

    szóval ha Win7-et szeretnék telepíteni, akkor másik pendrive-ot kell vennem.

    Kérdés:
    Melyik pendrive az, ami usb2.0-ről fog tudni telepíteni és közel olyan gyors 4k sebességben, mint az Extreme?

    #9449 TromF v
    Virtuális gépet még nem használtam, de mivel ez a saját gépem, beletettem egy régebbi vinyót és próbálom, hogy melyik szoftver működik jól vele, és melyik nem, hogy megtaláljam a legjobbat és a nekem leginkább tetszőt (vírusvédelmi rendszert), még a Bios beállításait sem piszkáltam el, az egyik rendben működik, a másik meg nem.
    De ha másik pendrive-ot kell vennem, beletörődök.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák