Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz kabar #13977 üzenetére

    "De pl én elég sokszor találkozom a felülettel, mivel amikor filokat rendezgetek, letöltés után kicsomagolok"

    Ez pl _szerintem_ sokkal gyorsabb gigabites hálón keresztül egy asztali géppel vagy egy laptoppal, mint a nas ezekhez képest gyenge procijával erőlködni. Ha ne adj isten ilyet kellene csinálnom, hogy torrentékás anyagot kéne kicsomagolnom (rendszeresen), akkor a TM letöltés befejezése után indítható scriptjébe beállítanám, hogy csomagolja ki. De ha nason közvetlenül akarok "fileokat rendezgetni", arra meg ott az mc. De mint mondtam én teljesen máshogy közelítem meg a dolgokat.

    "Mint ahogyan az is buta, aki azt mondja, hogy csak csicsát kapsz a pénzedért!"

    Köszönöm a bújtatott butázást! :R
    Sajnos úgy látom nem igazán sikerült megérteni, hogy az egységsugarú user sajnos ezt veszi észre és ez alapján dönt, hogy csillivilli: Jájjdeszép! Meg a haverok "eztmondták". Aztán meg a tájára sem néz, mert neki max arra kellett, hogy rátolja a nagyis képeket, meg letöltse az n+1 torrentjét, azt meg el tudja intézni a vindóz alól is. Egyáltalán nem azzal van "gondom", hogy valaki használja, hanem azzal, ha nem és kidobja a lét feleslegesen.
    Részemről ennyi, mert nem szeretném ha ebből flame kerekedne. Ízlésekről meg amúgy is felesleges "vitatkozni".

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák