Új hozzászólás Aktív témák

  • Mamuska

    őstag

    válasz Stauffenberg #90622 üzenetére

    Azért nehéz lesz jót találni ha a munkahelyeden megszoktál egy EIZO, NEC szintet. Az LG, Samsung 1 millió fényévnyire van ettől a szinttől, duplanullás gagyi gyártók az EIZO-hoz képest.

    Nekem otthon EIZO-im vannak, CG277, CX271, CS270, és semmi másért nem adnék pénzt csak a NEC, EIZO cuccokért úgy nézve mondom, hogy én csak ezekre néznék rá:
    ASUS PA328Q
    ASUS PA329Q
    BenQ SW320
    Esetleg egy Ultrasharp Dell.
    A Dreamcolor HP-k is jók, csak azok már közel EIZO árszint, és akkor már mégis csak egy CG318.
    A HP Z31x sajnos bőven 1 millió felett van, és akkor már nem bohóckodunk és hozzácsapunk 100-200 ezret.

    A BenQ legnagyobb hibája, hogy nincs benne homogenitáskorrekció mint a ColorEdge EIZO-kban, és szar a homogenitása. Egyébként a BenQ ezzel az SW szériával most egész magas minőségű termékeket hozott össze. Ezek mind az EIZO CG318 ellenfelei, persze azért jóval kevesebbet tudnak, nincs A-TW polarizer ami a mániám, anélkül nem nagyon nézek rá monitorra, de hát jóval olcsóbbak és nem 1,5 millió mint az EIZO. Az Asus-t Brekk kalibrálta és nagyon tetszett neki.

    Most egyébként kezd lemenni a NEC PA322 ára, már láttam 600 ezer környékén is, szóval egy félmilliós BenQ-hez képest már nem akkora ugrás.

Új hozzászólás Aktív témák