Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz kovaccss #70287 üzenetére

    [Logitech G403, Amazon.de] WH dealnél van rá gari is, meg egyébként is. Vagy refurbished vagy visszaküldött, esetleg dobozsérült. 12-13K környékén megúszod.
    Én is innen vettem egy éve és azóta is működik.

    De a helyedben azt tenném amit a többiek mondanak: Hardverapró olcsón és max ha kell akkor kapcsoló vagy burkolatcsere.

    Értjük egyébként mit szeretnél, az általad meghatározott rendelkezésre álló összeg és a preferenciáid nem nem fedik le egymást. Egy-két dolgon lazítanál vagy elvetnéd, egyből lenne megoldás

    Amúgy kicsit ellentmondasz magadnak, mert Ebay-ezel, de közben állítod, hogy semmilyen 10-200K-s cuccot nem tudsz olcsóbban szerezni. Ez nem igaz, mert sokan ezzel foglalkoznak, hogy amazonon, Ebayen megveszik a cuccokat, akár szállítási költséggel és eladják külföldön vagy itthon, mert így is megéri.

    Ráadásul ha valamit Amazonon veszel, akkor a gariidő alatt a visszaszállítási költséget ők állják. Igaz, minden esetben érdemes elolvasni a tájékoztatót, hogy biztos legyen a dolog.

    Én több mindent rendeltem már Ebay-ről, amazonról, külföldi webshopokból, mert akciós volt vagy olcsóbb és sosem jártam rosszul.

    Van, hogy boltban vásárlok cipőt, ruhát, de van, hogy webshopból. Viszont előtte többnyire felpróbálom ugyanazt a boltokban vagy hasonló, azonos méretű terméket, hogy biztosan tudjam az adott márka általi méretezés megfelel-e.

Új hozzászólás Aktív témák