Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz ForexGuru #8695 üzenetére

    a G700 meg a te x-718bk egered sem tudja ezt teljesiteni... probaltam mindkettot nem tudtok meggyozni... nemtudja es kesz... de ez nem baj mert tobben jatszanak 6 gombbal meg 3200dpivel... es tudnak loni... en hasonlo keppen jatszok mint a gyerek a videon csak nagyobb pad kene es ugy nem 3 szor kell rantanom mire megy 180at... en nemtudok loni az olyan selejt egerekkel amik nem pontosak 5000dpi alatt csak akkor mukodnek jol ha dobozra irt ertekek vannak beallitva... bocs.. es hidd el en is jatszottam regebben amikor meg foglalkoztam ezzel valogatott szinten...

    KaiotEch: a g9x 800dpi-n engem konkretan felbaszott az elobb ecsetelt hibak miatt... nem azt mondtam hogy 2011ben a top eger az mx518 csak azt hogy amit beleraktak erzekelot sokkal ertekelhetobb es stabilabb teljesitmenyt ad le mint az a szenzor amit a G9x-edbe raktak... az meg inkabb szegyen hogy 2011es modell szarabbul muzsikal mint egy 2004es....

    Kassadin: a 3.0-val nem jarsz rosszul massziv egy darab es jo a szenzora is...

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák