Új hozzászólás Aktív témák

  • Zοltta

    senior tag

    Csoky srácok

    A mai napon megjött a DrágaszágoM! :Y :)) :)) :))

    Ez az az egér ami olyan érzést kelt végre, amit már szinte elengedni sem akarok :D

    Kéz méreteim 20 x 11. Ha valaki hasonlóval rendelkezne, tudjon következtetni :) .
    Én jelenleg erre az egérrel, palm+finger hibrydre álltam át 30 palm / 70finger :)

    - Ez már az új széria
    - Görgője atom stabil, szépen siklik / tekeredik . Összevetve a Razer DA Chromával, a Logitech nyer, szabadabban gördül és lenyomásával sincs gond.
    - Kábele, ettől féltem a legjobban, de nagyon pozitív, hogy nem egy drótkötél merevségű madzag :D , kellően rugalmas, és játék közben nagyon nem ez volt a középpontban, hogy akad és ettől nem lehet használni az egeret.
    - Burkolata, hát hogy is fogalmazzak. Razerék példát vehetnének a Logitól anyaghasználat részen, röviden ISTENI, nem ragad, nem tenyér lenyomat mágnes.
    - És ami jó pont az oldalain a gumi alig kivehető, jól megfogható, és nem az a típus, amit ha megfogsz izzadt kézzel, hogy rögtön ragad, képzeld ez nem ragad!
    - A bal oldali két gomb, pontos akkor és oda léptet ahova akarom.

    Köszönöm, mindenkinek a válaszát és ,hogy szívesen vettétek a zargatásaimat ! :D :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Csak egy srác vagyok a nagy világból.

Új hozzászólás Aktív témák