Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee3000

    tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni, mert teljesen tanácstalan vagyok, milyen egeret érdemes manapság beszerezni. 4 éve egy fapados (értsd: jobb klikk, bal klikk, görgő oszt slussz) Samsung optikai egeret használok, ami még most is hibátlanul működik, igaz, főleg munkára és netezésre van befogva. Most egy teljesen új, már komolyabb játékra is alkalmas gépet készülök venni, amihez ugye új egér is dukál. Nem vagyok egy nagy gémer (bár szeretnék, csakhát a munka...), az utóbbi 1-2 évben megjelent gammákkal csak elvétve játszottam (azzal sem itthon), szóval nem tudom, milyen képességű egér kell (ajánlott) hozzájuk. Mindenesetre idegenkedek attól, hogy 10 k.-t vagy többet fizessek egy egérért. Elhiszem, hogy azok a legjobbak, csak hát számomra az a szint már luxus.
    A kérdésem, hogy van-e valami középutas megoldás, tudnátok-e ajánlani egy olcsóbb optikai egeret, amivel azért még elfogadható szinten lehet játszani a mai FPS, TPS, RPG etc. játékokkal. Maximum 5-6 k.-t szánnék rá. (De nem bánnám ha lenne olcsóbb. :DDD )
    Válaszaitokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák