-
IT café
Új hozzászólás Aktív témák
-
gaborbol
őstag
válasz
BurgBurg #187424 üzenetére
Mar leirtam parszor.
Vagy 2006 vagy 2007-es az auto, 257.00- Km ig csak markaszervizben jart. Eredeti aksi volt benne es kb 290k Km ig nem volt vele gond, aztan decemberben beteg lettem pont karacsony elott, nem ment a kocsi picit tobb mint egy hetig, kovetkezo inditas, aksi elhalt.
Szerviz, valoszinu ez volt az utolso szog a koporsoban az aksiban, nem szereti a nem hasznalatot talan meg birta volna tovabb, ha ment volna napi szinten.
Felujitott aksi pakk 18 honap vagy 24 honap garral, kb 9 honapig jo is volt, az megint jott az aksi hiba.
Viszza megint, mondtak, hogy a hybrid egyik resze nem termel vissza cserelni kene, csak $300 dollar, mutattak a hibakodot a gepen a muhelybe, SMS-be is elkuldtek meg a google linkeket.
Okes, csere es aksi csere megint jo volt par honapig aztan februar vegen ismet lehalt. Visszavittem megint hibakod olvasas.. 3 cella ismet cseres.
Kapott egy felujitott aksipakkott, aztan mult heten megint megy fel a fogyazsztas, latom a ossze vissza mutaja a toltottseget.
Lehet, hogy a covid 19 is besegitett, marcius elseje ota itthonrol dolgozom, de elvittem par korre, hagytam hogy toltse magat... ez van.
Ha taxi lenne biztos jobban birna, mert ott to idealis a minden napos maszkera.
Van egy masik gondom is, neha elmegy a teljes muszerfal ez kb ugyan olyan mint a "csak 2 cellat kell cserelni!" Szinten tipus hiba.
Csak egy kondi szarad ki az instrument clusterbe ( muszerfal kijelzo) ,de mire szetszeded, meg megcsinalod, mar ez onmagaban gazdasagi totalkar itt.
Mondom ITT USA ahol a legolcsobb oradij 80-100 dollartol indul, tehat nalatok biztos van ember aki ezt is megcsinalja ertelmes aron.
14 eves auto, nem varok mar tole csodat, megy a bontoba aztan nem szivja meg vele senki aki esetleg meg megvenne.Ez van az anyos kocsijaba es nagyon jo, gyerekek nagyon szeretik.
Ez az uj verzio 2020-bol:
0-10 eves korig varialhato az uleslap csak 43 centi szeles, repulore lehet vinni, nagyon korrekt.
-
válasz
BurgBurg #187424 üzenetére
Pedig nem kell, nekem is volt anno modul cserélve - darabja talán 8k volt, egyet kellett cserelni, de biztonsági okokból inkább 3 lett belőle - utána még 2 évig hiba nélkül ment, utána eladtam. Néha akkupakk cserének hívják, de azt kb. csak a Toyota csinálja egyben.
Új hozzászólás Aktív témák
- Új Cosori Premium Air Fryer / forrólevegős sütő, 5.5L (CP158-AF-RXB)
- Kugoo Kirin G1
- Raktáron! Új, 11kW-os, type2-es, 3 fázisú, 3x16A-es fali töltő, dobozában, 2 év garanciával!
- iENYRID Aokda A1 (Új) elektromos roller eladó
- Új, bontatlan Tesla Smart Floodlight Battery Camera + Tesla 5W napelemmel - 1,5 év garival! -
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE Z370 i7 8700 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Lenovo ThinkPad 40AF docking station (DisplayLink)
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RX 7600 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest