Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Ma bementünk Suzuki-Renault-Dacia-Opel kereskedésbe, kértünk időpontot a Clio-ra éves szervizre, ha már ott voltunk megnéztem mindent is.
    - Suzukik: beültünk körülnéztünk és el is vetettük, ez nem a mi világunk
    - Dacia: szintén nagyon puritán
    - Arkana: nem fértünk el benne, én nem bírtam magamra állítani a vezetőülést, párom meg nem fért be mögém...
    - Grand Scenic: elfértünk, de nem valami tágas elöl nekem, nem éreztem kényelmesnek
    - Captur: na itt jött a meglepi, nagyon jól elfértünk benne, az ülés kényelmes, mindent pillanatok alatt beállítottam, hátul középen is kényelmes, csomagtartó is elég nagy

    Kértem ajánlatot két készletesre.
    - TCe 140, manuál, kormány és szélvédő fűtéssel: ~9,5M
    - TCe 140 EDC, nagy kijelzővel ~10,2M

    Na ez konkrétan nagyon meglepett, mert ebben az autóban full jól elfértünk és baromi kényelmesek az ülései. Párom konkrétan már nyaggatott, hogy vegyem már meg az automatát, mert az milyen szuper.

    Opel:
    - Grandland: jól be tudtam állítani mindent, de baromi kemények az ülések, hátul középen pedig kb lehetetlen ülni, kár érte, mert kívülről nagyon bejön. 3008 kényelmesebb üléseket kapott?

    Mivel én nem akarok beugrani semmi hülyeségbe, pláne nem egy Renault-ba, ezért természetesen tovább megyek. C4, Focus, Puma, 2008, 3008, Ceed, ProCeed, Xceed, Sportage, Taigo, Kamiq biztosan meg lesz nézve.

Új hozzászólás Aktív témák