Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Qru #214766 üzenetére

    Le is kellett műszakiztatni, mert pont akkor járt le, a kettő együtt volt, 640.000.
    Műszaki azt hiszem 20+ talán 26, szóval olyan 600.000 ráment. Mondta a szerelő, mivel ritka a motor, ezért nem lehet utángyártott cuccokat hozzávenni, hanem csak eredetit, de minthogy ritka (ezt nem tudom mondtam-e már :) ) így azt is külföldről kellett megrendelni és "szerencsére" pont akkor volt 400 felett az euró... plusz, a rendelés miatt, mindez a művelet vagy 1 hónapig tartott...

    Őszintén szólva, annyi hibája előjött az elmúlt 2 év során (ami az elhanyagolt karbantartásból következik), hogy elegünk van belőle. Most azt mondom, hogy már sok baja nem lehet, mert gyertya ki lett cserélve, új gyári aksi, gyújtótrafó, henger/dugattyú... de úgy vagyunk vele, hogy elég volt :(

    Meg ha igazán magamba nézek, nem csúnya autó, de nem az a fajta, ami után visszafordulok, hogy megnézzem a parkolóba :)

    Egy pozítivuma van az egésznek, mármint a hengerfejes mókának, hogy akkor találtam egy olyan szerelőt, akihez ezentúl is járni fogok. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák