Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    Sziasztok

    Valszeg tavaszig várok az autó cserével, reménykedve abba, hogy addigra kicsit lejebb mennek az árak, vagy legalább is visszább a háború elötti szintre, viszont most kérdeznék, és addig rá tudnék feküdni a temára ha úgy adódik

    Leginkább hosszú távra vennék, havi 2-3 alkalommal pályázni kellene +-, de nyilván 20-30 km utakra is használnám

    Kis autóból váltanék ezért szeretnék egy nagyobb, mondhatni prémiumabbat, de viszont nem biztos, hogy a legjobbakat nézem, meg lehet nem is teljesen reálisan

    Amik tetszenek és néztem, Audi A4 B7(talán), B8, Merci E 180-220, VW Passat 7

    Tudom, hogy ezek nagyrészt 2 felett vannak, de hátha mennének le egy kicsit, mert amúgy 2-2.5 öt szánnék rá, valszeg dízelt vennék a fogyasztás miatt, de azt se bánom ha kis benzines turbó nélküli motor van benne, de nyilván akkor le kell mondani a gyorsulgatásról

    Megbízhatóság fontos lenne, nyilván ezek 300k km-el vannak eladva, szóval minden cserés dolog majd nálam jön elő, ezt tudom, de az a cél, hogy miután ezeket kicseréltem, egy megbízható autóm legyen

    Illetve egy kérdésem is van, hogy "mekkora pénztárcának" kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen kaliberú autót fenn tudjak tartani? Nyilván a javításra gondolok, mert oké, hogy Merci, Audi, de márkától függetlenül egy vezérlés vagy kettőstömegű mindnél drága cserélni ,ami újabb 10 éves körüli autó

    Illvetve még érdekelne a véleményetek, hogyha nem nézzük az általam preferált autókat, akkor mi az amit ennyiből, ilyen igények mellett kellene inkább vennem?

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák