Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz FLx #204563 üzenetére

    azert manapsag nem nagyon mennek az emberek 130km/h felett, akkor se ha amugy tudna az auto

    decemberben jottem haza ausztriabol, ott 100km/h van az A2-s autopalyan nagyon-nagyon-nagyon sok helyen, tenyleg tempomat 100-l lehet menni orakat es alig eloz meg vki, mert vagy egy alagut miatt van 100km/h sebkorlat, vagy vmi lakott telepules miatti IG-L 100km/h van, vagy atlag sebessegmeres van, vagy csompont miatt van 100km/h, jottem kb 300km-t az A2-n es alig mentem par km-n at 110-120km/h felett, de mas se nagyon akart, es valszeg nem ok nelkul tettek igy holmi A45 AMG-vel se igy meg a A6 3.0 V6 TDI-vel , amiknek a 200km/h-s utazo se kottyanna meg eppen

    hugomeknal is Villach melletti telepulesrol levezeto ut Villach-ra 12km-n 3-4 fix trafipax van telepitve, es azert kanyarog is az ut a hegyrol lefele, 920m magassagbol ereszkedik le 450m-re ennyin, szo szerint csak gurulsz lefele, meg bele-bele kell fekezgetni is

    meg ott a tolerancia is joval kisebb, meg kifele menet 50 helyett 56-l levettek vmi stajerorszagi falu kezdetenel, ahova egy lejton erkezve gurulsz be (nyilvan tudjak hova kell kiallni... :DDD ) 50EUR (=18k)
    ennyiert itthon meg se buntiznek


    szoval lassan tenyleg hiaba vannak 250-300+ loeros meg sokhengeres biturbos autok, csak lepten-nyomon beszopnad veluk

    azt a tempot, amit meg legalisan el lehet erni autopalyan, egy sima 1.3-s Yaris is fogja tudni... az 1.0-s az nem annyira :DDD

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák