Új hozzászólás Aktív témák

  • VegyesTamás

    senior tag

    válasz Styling #101862 üzenetére

    nabazzeg szólok a főnöknek, hogy hülyeség volt csápos emelővel meg préssel felszerelni a műhelyt semmi értelme nem volt :( azt mindjárt gondoltam, hogy neked ez ilyen gyorsan megy :D /nem lehet azok a kocsik nem kaptak vizet sosem?/ :D előző melóhelyen(0prés, még szőlőprés sem :D) meg biztos elrontottam valamit amikor az omegából (meg előtte a G2-ből) sokráolvasással, nagy imádkozással NAGY kalapáccsal+NAGYsatuval, na megegy rohadék nagy csővel én tekertem a főnök ütötte a satut, /mert csak így ment../ sikerült kiszedni egy rohadék szilentet..az omega második szilentjével sikerült eltörni a nagysatut...este meg olyan izomgörcsöm volt, hogy azt hittem a ráolvasás engem talált el és hatott :D..na látod ha akkor tudom, hogy ehhez elég egy kalapács.. :U de mindegy én nem akarok vitatkozni, sem, /épp videó szöveget írok, azért sikerült ez is ilyen provokatívra/....a lényeg, hogy ha ennyiből egy kalapáccsal megoldod, akkor a topicból mindenki vigye hozád, valszeg olcsóbb is lesz, hiszen nem kell megtérülnie a sok szerszám árának, és munkaóra sem lesz annyi, biztos gazdaságosabb lesz :)

    DeFranco: áhh neem , csak Fekete Laci első reinkarnációja, akit valójában Herkules nemzett..EGYBIVAJJAL. /mostmár így érthető is az egy kalapácsos történet/ :D

    peace :)

    [ Szerkesztve ]

    Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Új hozzászólás Aktív témák