Keresés

Aktív témák

  • truebeliever

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni az alábbiakban:

    Játékra és filmezésre kerestem gépet, alkatrészem nincs..a tisztességben megöregedett régi gépem pedig már irodai dolgozó lett :)

    A lap legalján lehet látni egy banneren egy i5core +gtx560-as konfigot az imperium gondozásában. (lehetett.. ;) )

    http://www.pc-outlet.hu/images/Imperium_Core_i5_Premium_HD_PC.jpg

    Igazából ezt a gépet szemeltem ki..

    Ha most beleölök ebbe ennyit, azért hátradőlhetek egy pár évre? (szeretnék..)
    Nem túlzás ez játékra?
    Nem kéne megvárnom a bulldozereket? ha másért nem is az árak végjátéka végett?

    Olyan gépvásárló vagyok aki nem ért annyira a dolgokhoz, viszont nem szeretek görcsölni, most egy proci, most egy videokari és a többi dologgal..
    az előző szolgált 6 évet anélkül, hogy fejlesztettem volna, kellett is a kompromisszum sokszor mondjuk, de az egyszeri beruházásokat jobban kedvelem.

    Igazából elég jó dolgokat olvasgattam az imperiumról, illetve a gépbe összerakott cuccokat is többé kevésbé átolvastam (teszt, mit tud, mikori..etc)

    (kicsit sokallom a kavicsot rá, de ha nem kell költsek rá egy ideig és tényleg nem kajázik sokat..már ha az számít annyit..akkor mellette döntenék..)

    Előre is köszönöm a segítségeteket a döntésben.
    üdv,
    lac

    [ Szerkesztve ]

  • truebeliever

    csendes tag

    válasz Nuits #38358 üzenetére

    köszi a gyors választ, meglesem!
    üdv

Aktív témák