Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz Adam444 #2911 üzenetére

    A cpu az egy fos, 19k-ért 3 magos 435-öst lehet venni.

    A 4850 egy jó kártya, csak nem tudja a DX11-et és sokkal többet is fogyaszt. Egyébként meg az 5750 még erősebb is nála. Nagy hülye leszel ha kifutó kártyát veszel újonnan, 5750 már van 35k körül.ű

    Hűtőbordás Kingston nem tudom miért kell neked 16k-ért. Ráadásul 1066 Mhz-es. Semmivel nem lesz gyorsabb a gép, se nem lassabb 1333-assal 1600-assal vagy Kingmax-xal. Bordásat akkor szoktak venni, meg 1600-asat, ha memót is tuningolnak. Egyébként meg semmi gond a Kingmax-xal, nekem november óta azzal megy a Win7-esem, soha nem fagyott le, nem indult újra. Atombiztos.

    A SuperB egy FSP belsős és a Hipro is korrekt megbízható. Bőven elég lenne a konfigodhoz, mivel 250 wattnál még 4850-el sem igen venne fel többet, hacsak nem veszed meg ezt a régi szar procit.

    A WD vinyók valóban megbízhatóbb kategória, mint a Samsung, csak kissé nehéz beazonosítani az 1 tányéros típust, mert sehol sincs feltüntetve. Ezért ajánlunk F3-as Samu-t, amivel szerintem még senkinek nem volt gondja már lassan 1 éve.

    Agemate meg nem ma szólt itt hozzá először, tudja mit ajánlj. Aki hülyeséget beszél, az Te vagy.

    (Én is vettem retket tavaly, nem volt jó az íze, soha többet nem veszek már.)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák