Új hozzászólás Aktív témák

  • jockas

    senior tag

    válasz LGLuke #24169 üzenetére

    Pont azért, mert nekem kicsik a H67-es lapok. :D Hogy nézne már ki a HAF 932-ben egy uATX-es lap? :DDD
    Vagy...nekem kell 3 db PCI-E. Ha pedig ebbe bele rakok egy dupla slotos VGA-t, akkor vagy nem tudok a mellette lévő foglalatba kártyát rakni vagy a VGA megsüti azt a kártyát. Illetve a P67-es lapokban lehet 1600-as RAM-okat használni. A tuning nem érdekel, nem pedig a lehető legnagyobb sebesség elérése. Először én is H67-es lapon gondolkoztam.De miután megláttam, hogy a gyártók inkább HTPC-s lapnak gondolják...a P67-es lapok felé kezdtem nézelődni. Az IGP jól jönne 3 évente 1x....de mivel van diszkrét VGA-m, így az nem lényeges.
    Gigabyte-t nem kell nekem. Mostanság olvastam pár olyan dolgot róla, ami elvette a kedvemet a márkától. Nem szándékozom szidni, de elkerülöm.

    Asusról tudom, hogy megbízható. Asrock-ról tudom, hogy az Asus olcsóbb változatának indult anno vagy valami ilyesmi...ebből is gondolom azt, hogy nem éri el az Asus minőségét még akkor sem, ha már javult minőségileg. MSI az amiről még nem tudom eldönteni, hogy hova tegyem.

Új hozzászólás Aktív témák