Új hozzászólás Aktív témák

  • Fendike

    újonc

    Sziasztok!

    Már jó ideje nincs fényképezőgépem és hamarosan szeretnék venni egyet, jó kis telefon a Huawei P30PRO de azért csak egy mobil.

    Az összefoglalóban található kérdések alapján válaszoltam egyenként :

    A fényképezőgépre szánt összeg? (Max. és nagyon max.). Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
    150-200e,csak újat szeretnék venni.

    - Felhasználási terület? (Lehetőleg "mindenre, bármire" kerülve legyen, próbáld minél jobban belőni, mik a kedvenc témáid, pl. turistáskodás, állat-növényvilág, portrézás, családi események beltéren, stb.).
    Portrézás,turistáskodás,állatok, és szeretem ha olyan művészi hatása van a képeknek mikor elvan mosódva a háttér(a téma jobban kiemelkedik)

    - A képminőség az elsődleges vagy inkább a zoom és univerzális használat?
    Inkább a képminőség legyen jobb, persze a zoomnak is örülnék.

    - Méret mekkora legyen? Zsebre vágható vagy a nyakbaakasztós "bridge" kinézet preferált?
    Kisebb legyen mint a bridge gépek,ha nem tudom zsebre rakni az sem jelent problémát.

    - Videó mennyire elsődleges? (pl. vlogolásra kell)
    Vlog teljesen kilőve, nagyon fontos lenne, hogy valóban értékelhető 4K videókat lehessen vele készíteni!

    - Érintőképernyő, felhajtható kijelző, átnézeti kereső szükséges?
    Felhajtható kijelző nem érdekel, evf jó lenne és természetesen érintőkijelző is fontos.

    - Egyéb kívánság, speciális igények?
    Legyen könnyen kezelhető és átlátható menürendszer, Wi-fi vagy bluetooth, vaku, és állvány csatlakoztatási lehetőség,valamint jó akkuidő és megbízhatóság, és éjszaka is értékelhető képek videók.

    Nagyjából amiket néztem eddig, a Sony RX100 szériák-Panasonic TZ széria , és Panasonic LX100,dw ha esetleg van ezektől jobb és ajánlottabb bestbuy, akkor szívesen fogadnám a tanácsaitokat!

    Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák